Basında Biz

BASINDA ÇIKAN HABERLERE AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ
 

 

 
 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Şenol baygül den Akdeniz Üniversitesi'nde seminer Hürriyet Gazetesi  milliyet gazete en ünlü psikolog Antalya'da       en ünlü psikolog antalya gazete      en iyi psikolog antalya gazete haberleri  psikolog antalya ntv gündem şenol baygül  

posta gazetesi en ünlü psikiyatrist şenol baygül    sabah gazetesi  psikolojik danışman şenol baygül haber
Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim görevlileri, öğrenciler ve sivil toplum temsilcilerine yönelik SOSYAL DIŞLANMAYA KARŞI BÜTÜNSEL ÇÖZÜM ÖNERİLERİ konusunda  yaptığım sunumun basındaki yansımaları.. Misafirperverlikleri için başta İletişim Fakültesi Dekanı Sn. Prof Dr. Ahmet Ayhan ve Yrd. Doç. Dr. Zuhal Gök Demir olmak üzere diğer çalışanlara teşekkür ederim.. 

TRT haber psikolog ve psikiyatr  şenol baygül     psikolog  psikoterapi cnn türk haberleri evlilik terapisi
TRT ANTALYA Radyosu Akdeniz'in Sesi Bize Yolculuk Programı'nda Yalnızlık, Yalnızlığı ortaya çıkaran etkenler, yalnızlığın insan psikolojisi üzerindeki etkileri, bu duygu ile nasıl baş edeceğimizi konuştuk.

hürriyet oyun psikoloji psikolog şenol baygül
Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) Verilerine göre 6-15 yaş grubu çocukların interneti kullanma amaçları arasında Oyun oynama: yüzde 79,5 oranında yer alıyor. Her çocuğu olan aile için önemli bir konu olan internet ve bilgisayar oyunlarının çocuk psikolojisi üzerine Gündem Gazetesindeki röportajım.. 
en iyi evlilik terapisti aile danışmanı şenol baygül  hürriyet gazetesi
Yoğun bakımda yatan hastaların karşılaştığı psikolojik sorunlara dikkat çekmek için yapmış olduğumuz röportaj.. Bütün hastalara ve hastası olanlara acil şifalar diliyorum...
uzman psikolog şenol baygül  gazete televizyonda çift terapisi antalya
Kurban Bayramında anne ve babalar dini görevlerini yerine getirme telaşı içerisinde çocuklarının psikolojisini unutabiliyorlar. Çocuklar açısından bayramlarda ön plana çıkartılması gereken hayvanın kesilmesi , kan, ölüm değil; yardımlaşma, paylaşım, barış, sevgiyi ifade etme, büyükleri , yakınlarımızı ziyaret gibi manevi değerler olmalıdır. Bu konunun önemine dikkat çeken röportajım..