Danışan Yorumları

arkadasina-psikolog-oner-tavsiye-et

Psikolojik Danışman Şenol BAYGÜL için Sitemizin Danışan Yorumları kısmından ve www.tavsiyeediyorum.com  internet sitesisinin güvenirlik taahüdü gereğince incelemeden geçmiş ve yayınlanmış tavsiye/teşekkür yazılarını okuyarak doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. 

Şenol BAYGÜL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürlerden Bazıları aşağıdadır. www.tavsiyeediyorum.com sitesindeki tavsiye ve yorumların tamamına ulaşmak için logoya tıklayınız..  antalya-psikolog-tavsiye-ediyorum-senol-baygul   

Siz de Şenol Baygül hakkında tavsiye ve teşekkür yazısı  yazmak isterseniz yine yukarıdaki resme tıklayabilirsiniz.
Açılacak sayfanın sağ üst köşesinde yer alan kırmızı renkli yeni  tavsiye ekleyin kısmından kolayca görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir diğer seçenekte sayfanın en sonunda yer alan yorum kısmına Facebook hesabınızla giriş yaparak değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. 

 

Ayşegül (Danışan)
 IP: 88.252.27.YLL
17-09-2008 
 TavsiyeNo: 15360
Hayatımda her adımın, her tesadüfün ve her kişinin bir anlamı vardır. Şenol Bey'in bana tavsiye edilmesi aşamasındaki tesadüfler, Aspem'e gidişim ve Şenol Bey'le tanışmam da çok önemli-anlamlıdır benim için. Benim de herkes gibi anlatacak çok şeyim vardı ve çözemediğim bir yığın bilmece ile doluydu hayatım. Yıllardır boğuştuğum sorunlar için çaba sarfettim, mesela bir kaç uzmandan yardım aldım ama sadece dinlediler, dinlediler..."saatimiz doldu, diğer görüşmemizde devam ederiz" diyebildiler. Diğer görüşmede yine aynı. Benim zaten sorunlarımı anlatabildiğim dostlarım çoktu ama onlar da benim düşündüğüm gibi düşünmeye zorluyorlardı kendilerini; "vah vah-tüh tüh" deyip daha da büyütüyorduk hep beraber yaşadıklarımı. Şenol Bey ile sanırım 4 kez görüştük ve şu an bambaşka bir ben var içimde. Zaten o sizi konuşturdukça kendiniz de hayret ediyorsunuz, kendinize bir yolculuğa çıkarıyor sizi adeta...Hala yolculuk devam ediyor,kendimi bulana kadar devam edeceğiz inşallah. Teşekkürler DANIŞMAN'ım iyiki varsınız!

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.

 Dr.Sevilay ZORLU
Antalya - Doktor
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
06-12-2013 
 TavsiyeNo: 64545
Şenol Bey gerek mesleğe bakış açısı, araştırmacı kişiliği ve prensipli tarzıyla farklıdır. Meslek ahlakına bağlı titizlikle çalışan bir profesyoneldir. Sadece lisans eğitimiyle yetinmeyip, bunun üzerine zahmetli, emek isteyen ve uzun süren psikoterapi eğitimleri almış ve kendisini geliştirmeye devam etmiştir. Alanının en iyilerindendir. Sakin tavırları, duruşu ve yaklaşımlarıyla bu iş için doğmuş dedirten kisiliktedir. Çok mutevazi ayni zamanda da guler yuzlu ve sevecen bir insandir. Danışanlarına verdiği önem, tedavide alternatif yaklaşımları sayesinde alanda herkese önerebileceğim bir terapisttir. Kendisi ile çalışma imkanı bulduğum için çok mutluyum. Antalya'da ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum, çekinmeden güvenle başvurabilirsiniz.

 

 Psk.Dnş.Taylan Arman TURA
Kocaeli - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
13-09-2009 
 TavsiyeNo: 26398
merhablar... şenol BAYGÜL' ü tavsiye ediyorum.... neden mi? çünkü üniversite yıllarında aldığı eğitime ve yaptığı çalışmalara tanık oldum. psikoloji alanında yetkin bir meslek erbabı olduğuna inanıyorum. bu inancımın gelişmesinde yaptığı çalışmalar oldukça etkilidir. ayrıca mesleki yeterlilinin yanı sıra sosyal ilişki ve iletişimdeki başarısı, güleryüzü, yardımseverliği, hümanist kişiliği, kendisine verilen işleri-görevleri yerine getirme sırasında gösterdiği profesyonel yaklaşımlar çalışma yaşamında kendisini hep bir adım öne taşımıştır. yazdığım yorumların objektifliği olduğu konusunda hiçbir şüpheye mahal yoktur. taylan arman tura psikolojik danışman

 

göksel d. (Danışan)
 IP: 88.232.78.YJY
28-12-2008 
 TavsiyeNo: 18377
Merhaba ben Eylül 2007 de Antalyaya yerleştim,emekli deniz subayıyım.2005 senesinde İstanbulda yaşarken şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşimden ayrılmaya karar verdim.Evimi ayırdım ve adli işlemleri başlattım.Bu esnada ikimizde İstanbulda uzunca bir süredir aile terapisi alıyorduk.Eski eşim çocuklarıda bana verdi kendisi ise İstanbulda kaldı bende Antalyaya taşınarak iki oğlumla (biri 1991 diğeri 2001 doğumlu) birlikte yeni bir hayata başlamaya karar verdim.Kendim ve çocuklarım için destek almaya devam etmek istiyordum.Genç ve dinamik bir psikolog arıyordum.Bu siteden faydalanarak Şenol Baygül beyi buldum. Önce bana ardından hem ergenlikle hemde üniversite sınavları ile boğuşan oğluma çok büyük faydaları oldu.İstanbulda iken psikoloğa götürmekte zorlandığım oğlum şimdi her fırsatta Şenol beye gitmek istiyor çünkü Şenol bey hem oğlumla hem benimle çok iyi bir ilişki kurdu.Eskiden içine kapanık ve ürkek olan oğlum birlikte yaptıkları çalışmalarla bu sorunlu yaş dönemini daha kolay atlatıyor ve üniversiteye giriş sınavlarındada daha başarılı olacağına inanıyor.Enerjisi tükenmek bilmeyen dost canlısı sımsıcak arkadaşı seçmekle ve kendisinden destek almakla ne kadar doğru bir iş yaptığımı anlıyor açıkcası kendimi de bu seçimimden dolayı tebrik ediyorum.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
 

KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.37.YJD
29-07-2010 
 TavsiyeNo: 34766
Şenol Bey ile internetten bana yardımcı olacak bir uzman ararken tavsiyeediyorum.com sitesinden uzmanları incelemem ve kendisinde karar kılmam sonucu tanıştım. evliyim, eşimle evliliğimizde halledemediğimiz, her seferinde başa döndüğümüz, bir türlü yol alamadığımız problemlerimiz vardı. kendisine ilk başta dışardan birisinin bize yardımcı olamayacağı inancıyla gittik. Boşanma kararı almadan önce evlililk danışmanından yardım alıp ailelerimize bunu da denedik demek için gittik. Görüşmelere eşimle birlikte gittik. Görüşmelerde tek başıma ve eşimle katılımlarımız oldu. Eşim benim beklentilerimi hem uzman birinden hem de erkek birinden duyması faydalı oldu. Görüşmeler eşimin benim söylediklerimin şımarıklık, küstahlık değil normal olduğunu anlamasını ve benimde abarttığım inatlaşmalarımı, uzatmalarımı görmemi sağladı. Şenol bey görüşmelerde zaman sınırlaması yapmadan eşimin de benim de duygularımızı düşüncelerimizi güven, gizlilik içinde yargılamadan anlatmamıza imkan sağladı. Şenol bey samimi, güvenilir, işini seven bir yapıda duruşu olan bir uzmandır. İhtiyacı olanlara tavsiye ediyorum. Kendisine bize yardımları için teşekkür ediyorum.

 

Emine DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 62.248.10.YL
03-02-2010 
 TavsiyeNo: 30382
Şenol Bey ile siteniz aracılığıyla tanıştım. ilişkimle ilgili problemlerin olduğu dönemdi. Nişanlımla iş yerinde tanıştık. ikimizde üniversite mezunu, meslek sahibi kişilerdik. Çok gençte değildik 33-35 yaşlarındaydık, hayatla ilgili kendimize göre deneyimleri olan olgun insanlardık. Birbirimizden etkilendik, tanımaya başladık birbirimizi flört ettik evlenmeye karar verdik. Bu kararımızı ailelerimizle paylaştık. biz birbirimizi kabul etmemize rağmen ailelerimiz daha doğrusu nişanlımın annesi gelenek görenekleri bahane ederek beni kabul etmedi. Önümüze hep taşlar koymaya başladı. Bende onu çok kabul etmemiştim. ilişkimiz ayrılık ve bitme noktasına geldi. bu zor dönemlerimde arkadaşımın tavsiyesi ile gittiğim psikolojik danışman Şenol Bey ile tanıştıktan sonra ilişkimin seyri değişti. nişanlımı ve annesinide ilerleyen sürelerde danışmaya dahil ederek nişanlımın annesinin beni benimde onu nişanlımında her ikimizi daha iyi anlamasını sağladı. kendisine sizlerin aracılığıyla çok teşekkür ediyorum. Alanında çok her alanda ( empati, problem çözme, iletişim vb ) başarılı uzman herkese tavsiye ediyorum. iş yerindeki kişide çok güler yüzlü ve cana yakın , sıcak bir ortam mevcut.
 
MUSTAFA Y. (Danışan)
 IP: 88.248.3.YDD
12-06-2009 
 TavsiyeNo: 24069
Merhaba ben eşine ve çocuklarına karşı kredilerini tüketmiş bir babaydım. Eğlenme, hayatı yaşama adına o kadar kendimi kaptırmıştım ki bir dönem eşim çocuklarım olduğunu bile unutmuştum. İçki, kumar gibi bir çok zararlı alışkanlığı tatmış ve ha bire dibe doğru gidiyordum. Yaptıklarımın yanlış, ailemin bana ihtiyacı olduğunu biliyordum. Eşime defalarca artık bu alışkanlıkları bırakacağıma söz vermiştim ama her seferinde kesin bir irade ortaya koyamadığım için geri dönüşler yaşıyordum. Artık insanlar nazarında sözüne güvenilmeyecek tutarsız biri olmuştum buda kaçmak istediğim içkiye beni daha çok yaklaştırıyordu. Eskiye eşime ve çocuklarıma dönmek istiyor ama bunu nasıl yapacağımı nerden başlayacağımı da bilmiyordum. Eşime derdimi anlattığımda bir psikolojik destek al düzel öyle gel diye yanıt veriyordu. Psikologu filmlerden tanıyor bana yardım edebileceğine inanmıyordum. Ama eşimin güvenini kazanmak için kendi içimde çokta inanmayarak sizin siteniz aracılığıyla Şenol Bey’e ulaştım. Ulaştığım ilk anda beni en çok etkileyen şey cep telefonundan ulaşabilmekti çünkü birçok uzmana sadece randevu yada sekreter aracılığıyla ulaşılır, ama Şenol Beyin danışanlarına olan hatta tanımadığı kişilere bile ilgisinden, yakınlığından , sıcaklığından cok etkilendim. Şimdi danışmayı sonlandırdık. Ben bu danışma seanslarında her şeyden önce insanın her şeyi kendi başına çözmeye çalışmaması gerektiğini, gerektiğinde gerçek bir uzmandan yardım alması gerektiğini bunun bir acizlik değil aksine mutluluğa giden yolu kısaltmak olduğunu öğrendim. Ayrıca Şenol Beye çok teşekkür ediyorum.. mesleki bilgisi ile sıcak yaklaşımı ile ailemize sağladığı destekle ben irademi güçlendirecek cerareti buldum eşimde bana tahammül edecek sabrı. ve şuan tekrar aile olmayı yaşıyorum.
 
özlem u. (Danışan)
 IP: 78.166.14.JC
07-10-2008 
 TavsiyeNo: 15822
ŞENOL BAYGÜL tanışmamız bu site aracılığı ile oldu. kendisine müracaat ettiğimde eşimle ilgili ciddi sorunlar yaşıyorduk ve eşim evi terketmişti. ben çok kötü durumdaydım ve tamamen eşimi suçluyordum. şimdi ise hatanın tamamen onda olamadığını benden kaynaklanan sorunlarda olduğunu biliyorum. ve eşimi evliliğimizi kurtarma yönündeki ilk adımını attırmayı başardım. tek başıma karar vermiş olsaydım şu an boşanmış olurduk. şenol beyi herkese tavsiye ediyorum. ve burdan kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.

 Neşe BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.33.185.ZZJ
24-04-2016 
 TavsiyeNo: 87413
Bu güzel siteyi oluşturan ve okuyan herkese merhaba diyerek başlamak istiyorum. Hayatım boyunca işini severek , iyi yapan insanlara saygı duymuş, teşekkür'ü borcum bilmişimdir. O nedenledirki bu güzel siteden Psikolojik danışman Şenol Baygül'e ihtiyacı olanlara ışık olur umuduyla yazmak ve huzurunuzda kendisine teşekkür etmek istedim. Kendisini bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdık. uzun yıllar birbirini çok seven ama sevgiye huzur katmasını beceremeyen bir çift olarak kendisindan yardım istediğimizde bize ve konuya profosyonel yaklaşımı ve derin bilgisiyle karşılaştık. Daha ilk görüşmede bizi özümüze döndürmeyi, ve karşı tarafı suçlamadan beklentilerimizi ortaya nasıl koyabilirizi bize gösterebildi. Eşim ve ben ilk kez bu kadar anlayabilmiştik birbirimizi. Kırmadan, dökmeden, sen ve ben olmadan olmuştu. görüşmeden çıktığımızda eşimle aramızda anlamanın ve anlaşılmanın müthiş huzuru vardı. Biliyorumki bizim gibi yıllara yenilmek istemeyen, kendisini yenilemekten korkmayan ve değişime hazır ama kime nereye gideceğini bilmeyen çok insan var. Hayatta en değerlimiz olan insanlarla barış ve huzur içinde bir ömür tüketmek istiyorsanız başarabilirsiniz, başarabiliriz. Yolu sevgiden geçen herkese Şenol Baygül doğru adres diebilirim. sevgilerle.
 
 Psk.Dnş.İlker ŞEN
Malatya - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
04-12-2015 
 TavsiyeNo: 83835
Merhabalar; kalabalık bir okulda rehber öğretmen olarak çalışıyorum. Şenol BAYGÜL ile üniversite yıllarımda tanışma fırsatı buldum. Mesleğim gereği öğrenciler, aileler ve öğretmenler ile bir çok danışma oturumları ve görüşmeler gerçekleştiriyorum. Hem yaptığım çalışmalarda hem de kendi kişisel hayatımda içinden çıkamadığım, bocaladığım ve çaresiz hissettiğim zamanlar oluyor. İnsan bu zamanlarda bir çıkış noktası, bir dayanak, bir destek, hiç olmazsa güvenle konuşabileceği birini arıyor. Yaşadığım bu duyguları kiminle paylaşabilirim, bana en doğru şekilde kim yardımcı olabilir diye düşündüğümde aklıma gelen kişilerin en başında da Şenol BAYGÜL oluyor. Çünkü o; Samimi olduğunu düşündüğüm, bilgisine ve tecrübesine güvendiğim, aldığı eğitim ve yaptığı çalışmalarla alanda kendisini sürekli olarak yenileyen ve geliştiren neşe ve hayat dolu bir insan. İyi ki varsın , iyi ki tanışma şansım oldu. Ne mutlu yeni tanışacak olanlara. İyi Çalışmalar
 
Özgür ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.1.68.ZW
10-11-2015 
 TavsiyeNo: 83069
Benim için sadece bir danışman değil bir dost ve sırdaş olarakta gördüğüm Şenol Bey’i desteğe ihtiyaç duyduğum bir dönemde siteniz sayesinde buldum. İlk başta danışman olarak seçmem de ofisinin ulaşımının kolay olması ve profili etkili oldu. Şenol Bey’in içtenliği, zor dönemdeyken hayatımı yoluna koyma konusundaki teknikleri, umut veren önerileri ile yaşamı daha çok sahiplenmemi sağladı. Şenol Bey’i tanımam da katkınızdan dolayı www.tavsiyeediyorum.com sitesine ve hayatıma katkılarından dolayı Şenol Bey’e çok teşekkür ederim.

 

Kamile (Danışan)
 IP: 78.187.95.CD
02-11-2015 
 TavsiyeNo: 82752
Terapi sürecine sadece depresyon olarak başvurmuştuk.ama şenol beyle tanısında ailevi sorunlarımizi da güven ve huzur içinde paylaştık birbirimize daha sıcak yakın ılımlı olduk aile olarak birbirimize daha fazla zaman ayırmaya başladık hayatımızda hızla düzelme oldu 3 4 seans gibi bir sürede evliligimiz kurtarıldı deyebilirim boşanmayi düşünürken çocuklarımız ve çevremize nasıl aciklayacagimizla ile ilgili kaygilanirken hayatımıza yeni bir sayfa açtık çocuklarımız çok mutlu pozitif oldu.. herşey için teşekkürler
 
murat aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 24.133.121.ZF
12-10-2015 
 TavsiyeNo: 82071
Ailemizdeki hastalıklar, iş yerindeki tempo, özel ilişkimdeki karmaşıklıklar beni bunaltmıştı. Daha doğrusu ben çok sorumluluk sahibi olduğum için bunların altında ezilmiştim. Her işe koşturmaktan. Buna bedenim bir kriz anında tepki verdi. Ölecekmişim gibi olmaya başladı. Panik anlarının tekrar edeceği düşüncesi beni eve kapattı. Giderek çevreden uzaklaştım. Devamlı kalbim çarpıyor, bedenim titriyor, soluk alış verişim dayanılmazdı. Psikiyatriste gittim ilaç verdi. Geçer dedi. Zaman geçti. Değişen bir şey yoktu. Konuşmaya ihtiyacım vardı. Bir psikologa da gitmeliyim diye düşündüm. Şimdi anlıyorum çok da iyi yapmışım. İnternetten şenol hocamı buldum. Kısa bir sürede düşüncelerimi duygularımı ve bedenimi daha iyi tanıdım. Bu durumla nasıl baş edeceğimi öğrendim. Gevşemeyi nefes alıp vermeyi yeniden öğrendim. Eski beni tekrar kazandım. Bunu başarmamda şenol hocamın emeği çok büyük. Sağolsun. Destekleri için çok teşekkür ederim.
 
SNGL (Danışan)
 IP: 213.153.228.YBW
30-09-2015 
 TavsiyeNo: 81731
Uzun zamandır kimseye şeffaf olmamıştım. Böyle kendimi kasmadan ifade etmek dile getirmek ruhuma çok ii geldi. Görüşmelerimiz dışında orda olduğunuzu bilmek gerçekten benim için bir serwet değerinde. İyi ki varsınız Şenol Bey. Sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı sayıyorum. Ne diyeyim kocaman TEŞEKKÜRLER. Adı tesadüf olabilir ama bence bu hissetmek. İi olmayı ve inancı içinde taşımak. Şenol Bey mesleğinin dışında kişiliği ile sıcak biri. Bence en önemli özelliği samimiyeti. Bir kere görüştükten sonra alışkanlık yapmama ihtimali yok. Bir sonra ki görüşmelerimizi hep sabırsızlıkla bekledim. Konuşurken, dinlerken zaman dursun istedim. Rahatlamak, anlaşılmak, çözüm yolu bulmak, umutla yeniden tanışmak bu süreçte başladı. Bir antibiyotik gibi. Kendime bir iyilik yapıyorum. Ruhumu arındırıyorum ve iyileşiyorum. İyi ki varsınız. TEŞEKKÜRLER SUPERMAN ...
 
 serpil (Danışan)
 IP: 88.225.232.YJL
26-07-2015 
 TavsiyeNo: 80340
Merhaba, Şenol Bey’e yakın arkadaşımın tavsiyesi dolayısıyla tanıdım. Evliliğimle sorunlar yaşadığım bir dönemde gittim. Daha önce de bu konuda farklı kişilerden yardım almıştım. Çokta ilişkimizi evliliğimizi geliştiren katkılar sunamadılar. O yüzden çokta istekli gitmedim ilk başta. Şenol Bey ile görüşmelere başladıktan sonra emin ve güvenilir ellerde olduğumuzu anladık. Evliliğimizin doğru yol alması konusunda kısa zamanda bize bir pusula oldu dersek çok ta abartmış olmayız aslında. Evlilikte ilişkimizde, sınırlarımızı, rollerimizi, iletişimi yeniden öğrendik. Aslında evliliği yeniden öğrendik. Seanslarımızda bir zaman sınırlaması hissetmememiz, ticari değil samimi, güvenilir olması bizim için ayrı bir rahatlıktı. Tüm öğrettikleri için Şenol Bey’ teşekkür ediyorum.

 

sevda çSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 194.27.186.JD
22-07-2015 
 TavsiyeNo: 80269
Şenol Bey ailemle yaşadığım çatışmaları çözmemde bana yardımcı olan kişidir. Tavsiyeediyoum.com sitesinden uzman ararken kendisine ulaştım. Tesadüfi ve sezgisel bir karardı o an için Şenol beyi tercih etmem. Kararımın doğruluğundan seanlarımız sonunda daha da emin oldum. Hem ailemle olan sorunlarımı çözmem de hem de iş hayatındaki seçimlerimi doğru alabilmemde desteği çoktur. Kendisinin iş yerindeki çalışan personel güler yüzlüdür. Muayenahanesi çok kolay ulaşılabilir bir yerde olması benim için ayrı bir avantaj olmuştur. İhtiyacı olanlara gönül rahatlığıyla öneriyorum.

 

Ebruli (Danışan)
 IP: 78.187.152.ZC
13-07-2015 
 TavsiyeNo: 80145
Merhabalar. Şenol Beyi ben sosyal medyadaki paylaşımları sebebiyle tanıdım. Paylaşımları dikkatimi çekmişti. Daha sonra sosyal medyadaki profilini inceledim. Kendisine sıkıntılarımla ilgili mesaj gönderdim. Aslında cevap yazacağını beklemiyordum. Sorduğum sorulara verdiği cevaplar, kendisine olan güvenimi artırdı. Sonrasında ailem ve ilişkimle ilgili sorunlarımı detaylı anlatmak için randevu alıp görüşmelere başladım. Görüşmelerde kendimi, ailemi ve ilişkilerimi yeniden tanıdım. Anlama şansı buldum. Bunu başarırken Şenol Bey’in bana eşlik etme sürecinde gösterdiği empati, iletişim tarzı, kendimi rahatça ifade edebilmem konusunda verdiği güven, çok değerliydi. Problem varsa çözümünde var olacağını anlamam, kendimi değiştirmem, geliştirmem konusunda cesaretlendirmeleri benim için çok yararlı oldu. Şenol beye siteniz aracılığıyla beni dinleyip, yol gösterdiği için teşekkür ediyorum.

 

Gülay (Danışan)
 IP: 95.15.90.YD
02-07-2015 
 TavsiyeNo: 79901
Bütün okuyuculara öncelikle merhaba. Bende sizler gibi yardım arayışında iken bir çok yorumu okudum. İnternetten araştırdım. Çevremdeki kişilere sordum. Şenol Beyden yardım almaya karar verdim. O dönemde yaşamdan keyif almayan, her şeye isteksiz, çevremde ki insanlardan uzak duran, konuşmak istemeyen biriydim. Giderek yalnızlaşan bir insandım. Şenol Bey yaşamımı nasıl zorlaştırdığımı fark ettirdi. Yaşamımdaki tabularımı yıkmamı sağladı. Psikolojik toparlanabilmem, ilişkilerimden mutlu olabilmem konusunda yapmam gerekenleri öğrenmemi sağladı. Sabahları hedeflerimi düşünerek daha dinç ve mutlu uyanıyorum. Seanslarımda bir danışman olarak Şenol Bey bana özverili, güler yüzlü yaklaştı. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Saygılarımla.

 

N.T. (Danışan)
 IP: 176.33.168.LB
24-06-2015 
 TavsiyeNo: 79728
Şenol Bey’i internetten psikolojik destek alacağım bir uzman ararken buldum. Hayat içerisinde herkes farklı ve zor sorunlarla karşılaşıyor. Bende bu sorunları önce hasır altı edip geçiştiriyordum. İş yerindeki stres, ailemi toparlamaya çalışmak, her şeye yetişmeye çalışmak, ne yaptığının farkında olmadan bir yerlere yetişmek, beni çok yıpratmıştı. Sonra anladım ki bunlar bende giderek büyüyen birikmelere ve çevremle aramın bozulmasını sağlayan öfke, ani çıkışlara sebep oluyor. Çevremdekilerin de yardım almam gerektiğini söyledikleri bir dönemde gittim Şenol Beye. İlk başta yardım almakla ilgili kaygılarım vardı. Şenol Bey ile tanışmamdan sonra kendisine, bilgisine güven duydum. Danışma oturumlarında hayatımdaki önceliklerimi daha iyi anlamam konusunda, hayatımı daha iyi organize edebilmem, enerjimi daha iyi kullanabilmem konusunda bana çok yardımcı oldu. Kendisi güler yüzlü ve samimi. Yardım arayan herkese öneriyorum.

 

F.T. (Danışan)
 IP: 88.228.40.YLW
11-05-2015 
 TavsiyeNo: 78637
Şenol beyin bir danışanı olarak şunları söyleyebilirim ki, kendisine çok sıkıntılı, çaresizlik duyguları içinde ve yoğun stres altında olduğum bir dönemde başvurdum. Açıkcası randevu alırken çok umudum yoktu sadece bir arayış içindeydim fakat danışmanlık sürecini tamamladıktan sonra iyi ki bu hizmeti almışım diye düşündüm. Şenol bey zeki kişiliği ve objektif bakış açısıyla beni yönlendirmeden kendimi artı ve eksilerimle daha iyi tanımamı sağladı. Sorunlarımın cevaplarının aslında kaynağının da çözümünün de bende saklı olduğunu görmemi sağladı. Tabiki diğer psikolog/danışmanlar gibi onun da sihirli değneği yok fakat artık kesinlikle daha güçlü hissediyorum. Ve inanır mısınız bendeki bu değişim adeta domino taşları gibi hayatımın birçok alanına ve evliliğime de yansıdı. Zaten kendisi aynı zamanda evlilik danışmanı da olduğu için ikili ilişkiler konusuna da son derece vakıf. Kısaca şenol bey 3 kelimeyle; profesyonel, işini bilen ve samimi bir insan. Herşey için teşekkürler şenol bey, tavsiye ediyorum! :)

 

nimet (Danışan)
 IP: 212.252.19.ZJ
11-05-2015 
 TavsiyeNo: 78630
Ben, iyiki Şenol Bey ile tanismisim diyorum.onunla tanismadan once hayatim karmakarisikti,surekli kendimle konusup duruyordum,sorunlarin ustesinden gelemiyordum,nereye gitsem mutsuzdum. Şenol Bey'den sonra hayatim değişti.artik sorunlardan korkmuyorum.bakis acim degisti,insanlara hayir demeyi öğrendim.en önemlisi mutlu olmayi öğrendim.artik MUTLUYUM.ilk seansa baslagimda cok tedirgindim,nasil yapacagim,ne anlatacagim diye.ama Senol Bey'le ilk gorusmemden sonra hersey cozume ulasmaya basladi.kendisi sicak, guleryuzlu bi o kadar da yol gosterici.4 ya da 5 seans gittim sadece cok uzun da surmedi.simdi ise hayatim eskisinden daha guzel, kendimi buldum.ona ne kadar tesekkur etsem azdir.allah razi olsun ondan.sorunlariniz varsa ben mutlaka Şenol BAYGUL 'u tavsiye ediyorum.

 

Murat ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.174.8.ZJL
19-03-2015 
 TavsiyeNo: 77226
Şenol Beyi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ve ayrıca internetten araştırarak ulaştım. Çevremdekilerle sorun yaşamama sebep olan, öfkemi kontrol edemem konusunda kendisinden destek aldım. Uzun zamandır hayatımda sorun olan bu durumun nasıl sağlıklı yöneteceğimi anladım. Kişiliğim olarak gördüğüm şeyin aslında öğrenmelerim olduğunu, yöneteceğim ve değiştirebileceğim durumlar olduğunu anladım. Çünkü bunların çözümsüz olduğunu düşünmeye başlamıştım. Ama sizi anlayabilen ve mesleğinde iyi bir uzmanla en zor sorunların da çözülebileceğini anlamış oldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Şenol Beyin dikkatimi çeken en önemli özellikleri mesleğine hakim olması, seanslarda enerjik, cana yakın ve güler yüzlü olması, konuya farklı açılardan yaklaşabilmesi ve iletişimidir. Mesleğinde çok başarılı olduğuna inanıyor, ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

 
 

Murat YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.10.150.LD
24-06-2014 
 TavsiyeNo: 69698
Antalya’da ilişkiler üzerine bir uzman arıyorsanız (belki hepsinden destek almadım ama) bana göre gitmeniz gereken kişi Şenol Bey. Neden mi? Ben kendisinden arkadaşımın önerisi ile yardım aldım. Mesleki olarak ilişkiler konusunda çözümlemeleri, saptamaları, değerlendirmeleri çok isabetli. Ön görü sahibi. Geçeği ve gelişmeleri sizin görmenizi sağlayacak geri bildirimleri çok yol gösterici. Mesleğini yaparken ki kendine güveni ve güler yüzlülüğü ile bunu pekiştiriyor. Deneyimleri ve mesleki bilgisi ile de güven veriyor. Ofisindeki ortam da rahatlatıcı ve şık. Ofisteki diğer personel anlayışlı ve güler yüzlü. Başarılarının devamını diliyorum. İyi çalışmalar. 

 

Özlem K (Danışan)
 IP: 85.96.207.YFW
23-06-2014 
 TavsiyeNo: 69667
Şenol Bey'i facebooktaki sayfasındaki paylaşımlarından takip ederken buldum. Oradaki paylaşımlarından ve sizin sitenizde hakkında yazılanlardan duyduğum güven ile uzun bir düşünme aşamasından sonra aradım. Ve tanıştım. Aradığım için çok mutluyum. Yaşamımda her şeyin karmaşık olduğu bir dönemde, kendisinden aldığım destek ile kendimi ve ailemi toparladım. Diğer terapistlerden bence en önemli farkı içten ve yardım sever. Para gözetmeksizin destek olmaya çalışan, yıllardır kendisinden destek almışım gibi aramalarıma geri cevap veren. Seanslarda zaman baskısı hissettirmeyen. Gerçekten güvenebileceğiniz, size destek olabilecek bir profesyonel. Şenol Bey'e Yardımları için teşekkür ediyor. İhtiyacı olanlara öneriyorum.

 

gonca (Danışan)
 IP: 88.225.229.YBL
28-11-2013 
 TavsiyeNo: 64347
Kendisini kendimi profesyonel yardım alma ihtiyacı hissettiğim bir dönemde araştırma yaparken internet ortamında buldum. Tavsiyeler üzerine bana yardımcı olabileceğini düşündüm ve çok memnun kaldım. Oldukça tarafsız bir şekilde sorunlarımı irdelememe ve kendimi anlamama yardımcı oldu. Diğer uzmanların aksine direkt olarak tavsiyede bulunmak yerine cevabı kendinizin bulmanıza odaklı olarak çalışmakta. Kişiyi anlamaya çalışan, tarafsız ve samimi davranan bir insan. Çalıştığı ortam da kendisi gibi oldukça modern bir ortam. Kendisini içinden çıkılamayacak durumda hisseden ve tarafsız düşünebilecek bir danışman arayan herkese tavsiye ederim.

 

B. K. (Danışan)
 IP: 176.40.248.ZD
09-10-2013 
 TavsiyeNo: 63352
Öncelikle bu siteyi hazırlayanlara teşekkür etmek istiyorum. Sitenizdeki yorumları okuyarak eşim ve ben herhangi bir net sorun yaşamadığımız halde aile danışması almaya karar verdik. Birbirimizi çok sevsek ve bunu bir aile kurarak sürdürmek istesek de zamanla ilişkiler gerginleşebiliyor. Biz bu durumları yaşamadan önlem almak istedik ve yazılan yorumları okuyunca şenol beyden randevu aldık. Kendisinin bizi güler yüzlü ve samimi karşılaması, içtenliği hep dikkatimizi çekti. Aile olma yolunda bilgilendiren hatta karşımıza çıkabilecek durumlarda öngörüsüne güvendiğimiz bir kişi oldu. Öyle ki ailemizin büyümesiyle, iyi bir anne- baba ve huzurlu bir çocuk yetiştirmek için tekrar kapısını çaldık. İnanın söylediği şeyleri gerçekten uyguladığımız zaman çocuğumuzun problem gösterecek dönemlerini de rahat bir biçimde atlattık. Mutluluk aslında kaybedince değerli değil, kazandıkça güzelleşiyor. Bizleri aydınlattığınız için size ve Şenol Baygül'e teşekkür eder mutluluklar dileriz.

 

derya (Danışan)
 IP: 37.155.29.YZC
08-10-2013 
 TavsiyeNo: 63335
şenol beye önce kardeşim gitmişti,kardeşimdeki degişikliği gün gün yaşadığımız için kendimle ilgili sorunlarda hiç tereddüt etmeden randevu aldım.profesyonelliğin verdiği ciddiyetin yanında samimi ve içten tavrı kendinizi çok rahat hissetmenizi saglıyor.ayrica tam anlamıyla dinlendiğimi hissetmek,seansın nasıl bittigini anlamamama neden oluyor. icimdeki tedirginlikler, hayatla imtihan,ailesel faktorler... liste uzar gider. tum bunlarla basetmemde gosterdigi ilgi-ozen hatta ozveri dogru adrese gittigimin gostergesi. ailece Senol beye yardimlarindan dolayi tesekkur edip profesyonel yardima ihtiyac duyan herkese tavsiye ediyoruz.

 

tamkan (Danışan)
 IP: 95.10.97.YW
08-10-2013 
 TavsiyeNo: 63332
Bir insanı küçücük bir olay bile rahatsız edebilir. Karşınızdaki kişi bunun farkında. Seanslarda sırf beni rahatlatmak için cümleler kurmuyor gerçekleri bir bir söylüyor.yapmam gerekenleri söylemiyor benim doğrularımı-hatalarımı bana bulduruyor.seans sonlarında bazen şaşırıp bazen gülüyorum,ağlarken yadırganmıyorum. Bu yüzden güvenip gönül rahatlığıyla bir sonraki haftayı sabırsızlıkla bekliyorum.randevu günüm gelmese de ve benim konuşmaya ihtiyacım varsa,(çekinerek de arasam aslında biliyorum çekinmeme gerek yok) her zaman yanımda olduğunu biliyorum. işini gerçekten iyi yapıyor.

 

Nuriye TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.223.107.ZYB
07-10-2013 
 TavsiyeNo: 63311
Hayatımın en önemli kararlarını alma aşamasında bir başka fikre, başka bakış açısına ihtiyaç duyduğum için bir psikolojik destek almak istedim. Arkadaşımın kendisini önermesi üzerine Şenol Beyi tanıdım. O gün Şenol Beyden randevu alabildiğim için çok mutluyum. Farklı konularda dönem dönem kendisinden destek aldım. Şenol Bey, Kırgın bir dönemi başarıyla atlatmış bir kişi olarak yıllar sonra ihtiyaç duyduğumda aynı güveni ve hassayiyeti gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. 

 

Angel (Danışan)
 IP: 46.196.200.J
05-10-2013 
 TavsiyeNo: 63276
Şenol beyi googlede bir psikolog ararken buldum. Kendi internet sitesini inceledim. Randevu aldım. Ama ilk defa bir yardım alacağım için çok kararsızlık içindeydim. Randevu günü kendisi ile karşılaşma anımızdan itibaren kararsızlığım yerini iyikilere bıraktı. Çok sakinleştirici ve cesaretlendirici bir tavrı vardı. Eşimle olan ailevi problemlerimiz konusunda destek alıyordum. Her şeyi çok rahatlıkla kendisine anlatabildim. Sadece iyi bir dinleyici değil aynı zamanda kişiyi sorunlarını fark ettiren ve sorunların çözümünü de bulduran bir yaklaşımı var. Güler yüzlü ve pozitif. Şuan aldığım destek sayesinde kendimi ilişkimi daha iyi tanıyorum. Bunlardan dolayı da herkese tavsiye ediyorum.

 

Ece (Danışan)
 IP: 85.105.46.YDY
01-10-2013 
 TavsiyeNo: 63197
Bu kadar pozitif bu kadar işiyle kişiliğini bütünleştirebilen bir kişiyle tanışacağımı bilseydim Şenol beyden daha önce randevu talep ederdim. Önyargılı bir insan olmamama rağmen kendimi anlatacağım bir durumda rahat olamayacağımı düşünüyordum. Her danışma sonunda güzel duygular ve kendime güvenimi artırarak kendime olan bakış açımı değiştirip hayatıma yön vermemede yardımcı olan, bıkmadan aklıma bir soru geldiğinde veya kendimi çaresiz hissettiğimde telefonlarıma cevap veren Şenol beyi ben ve yakın çevrem sevgiyle anacağız.

 

avkt (Danışan)
 IP: 95.10.90.YY
30-09-2013 
 TavsiyeNo: 63181
Bazen arkadaşlarımızla fikir alışverişi yaparken aslında onları da kendimize benzediği için seçtiğimizi anlıyoruz. Hoop tıkandık mı! E napcaz? Bir bilene sormalı, işte o bilen kişiyi seçmek de zor. Ama ben şanslıymışım Şenol Baygül ile tanıştığım için. Kendimize yediremesek de korkularımızın esiri olduğumuzda, birine ihtiyaç duyduğumuzda, gözümüzü karattığımızda, mantıklı-sakin ve sevecen yaklaşımıyla beni kendime getirdiniz ya hayatıma devam ederken sizin o tavırlarınız aklıma geliyorya. sizi tanıdığıma çok memnunum Şenol Bey. Sevgiler.

 

H. Ö (Danışan)
 IP: 176.41.162.DF
26-09-2013 
 TavsiyeNo: 63131
Şenol Beyle tanışmamız eşimle boşanmaya karar verip adli makamlara başvurmadan önce bu dönemi düzgün bi biçimde atlatmamız gerektiğini düşündüğümüz günlere dayanıyor. Kendi içimizde artık birbirimize tahammül edemeyip yollarımızı ayırmaya karar vermiş olmamız ve şu an bu yaşananları gri bir anı olarak hatırlamam değişimin aslında çok kolay olduğunu düşündürmesin. Sancılı günler, gerilen ilişkiler kimi zaman hayatta sadece bizim başımıza geldiğini sandığımız durumlar, olaylara duygusal yönlerden yaklaşıp varolan gerçekliği fark etmemize engel olabiliyor. "Ben" duygusunun evlilikte olmayacağını "Biz" ilkesiyle hareket etmemiz gerektiğini, çoklu bakış açılarını ve çözüme odaklanmayı gösterdiği için bir uzman olarak Şenol Baygül ü gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
 
nesli (Danışan)
 IP: 151.250.96.YWL
11-06-2013 
 TavsiyeNo: 61308
Şenol Beyden hayatımda zor bir dönemdeyken yardım aldım. Hayatımda, evliliğimde nasıl davranmam gerektiğine dair bir fikrim yoktu. Ne yapacağıma, nasıl davranacağıma karar veremiyordum. Komşum yardım almam için Şenol Beyin telefonunu verdi. Aradım randevu aldım gittim. Bana büyük sabır göstererek, dinledi, anlamaya çalıştı, samimi dostane bir yaklaşımla, bana kendim için neler yapmam gerektiğini, beynimi ve ruhumu nasıl dengeleyeceğimi, hayatımı nasıl yöneteceğimi anlamamı sağladı. Kendinse hayatıma desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

 

Nilgün (Danışan)
 IP: 81.213.174.YCB
20-05-2013 
 TavsiyeNo: 60866
Antalya’da evlilik terapisinde çalışan uzmanları araştırırken Şenol Bey ile Tavsiyeediyorum.com sayesinde tanıştım. Evlilikte zor günler yaşadığım, eşimle tükendiğimiz bir dönemdi. Eşim bana göre evlilikte sorumluluklar almıyordu, hayatı sadece kendisi için yaşıyordu. Sanki tüm dünya benim omuzlarımda olduğu bir dönemdi. Sitenizdeki Şenol Bey’in bilgilerini okudum, kendisinden yardım almış kişilerin tavsiyelerini okudum, ilk görüşmeye tek başıma gittim. Şenol Beyin yönlendirmesiyle eşimi de ikna ettim. Sonraki görüşmelere eşimde geldi. Şenol bey bir uzman olarak bizi hep kendimize göre yorumladığımız geçmişe takılmak yerine geleceği eşimle beraber mutlu oluşturabilmemiz için çaba gösterdi. Görüşmelerde bizi dinlemesi, çözüme yönlendirmesi, bunu güler yüzle yapması çok başarılıydı. Eşimle birbirimizi anlamamızı ve yeniden tanımamızı sağladı. Kendisine teşekkürü borç bilirim.

 

zeyno (Danışan)
 IP: 178.233.83.ZW
13-05-2013 
 TavsiyeNo: 60664
4 yıl önce Şenol Beyle kendisinden yardım almış tanıdıklarımın önermesi ile tanıştım. Yaşamıma sağladığı destekler büyüktür. Kendim ve evliliğimle ilgili farkında olmadığım bir çok problemim vardı. Şenol Bey bunları tanımamı, anlamamı ve çözmemi sağladı. Kendisine çok inandım. Bana özgüven kazandırdı. Bana yadımcı olurken gerçekten yardımcı olmaya çalıştığını, bunu sadece iş yapmış olmak için yapmadığını hissetim. Şuanda da hala bu inancım devam ediyor. Kendisi alanında uzman , güvenilir ve güler yüzlüdür. Kendisine teşekkür ederim, desteğe ihtiyacı olanlara kendisinden yardım almalarını öneriyorum.

 

gül (Danışan)
 IP: 95.10.148.YFW
05-05-2013 
 TavsiyeNo: 60470
Şenol beyden hayatımın zor bir döneminde destek aldım. Kendisini yardım alacağım uzman ararken internetten tesadüfen buldum. 5 seans görüşme yaptık. Bu görüşmelerde beni çok iyi anladığını, beni doğru yönlendirdiğini düşünüyorum. yaşamımla ilgili sağlıklı kararlar almama yardımcı olduğunu şimdi daha iyi fark ediyorum. Şenol bey bu zor dönemimde hep gerçekçi ve pozitifti. Onun yanında hep güvendeydim. Hayatımda desteğine hep ihtiyaç duyacağım bir kişi olarak herkese tavsiye ederim.
 
SN (Danışan)
 IP: 78.165.64.BZ
02-05-2013 
 TavsiyeNo: 60409
Psikoloji ilimiyle uzaktan yakından bir ilgisi olmayan ben, Şenol Bey'le tanıştıktan sonra, kendi problemlerimi çözmeyi bırakın, başkalarının problemlerini bile çözmeye başladığımı farkettim. Arkadaşlarım da farketmiş olacak ki, her sorunu olan beni arıyor artık. Meğer, 'problemleri çözmenin en etkili ve en garantili yolu, problemi problem olarak görmemekmiş'. Bu basit gibi görünen cümleyi hayatımın merkezine koymamı sağladı ve artık benim için herşey daha kolay. Çünkü ortada çözülmeyi gerektirecek tek bir problem dahi göremiyorum.. Benim Şenol Baygül'e bir tavsiyem var; eğer bir gün siz de psikolojik yardım almaya ihtiyac duyarsanız, beni arayın derim. belkide sizden bile daha iyiyimdir. çünkü sizin, sizin gibi bi danışmanınız olmadı. çünkü benim danışmanım sizdiniz.

 

nb (Danışan)
 IP: 78.164.220.YYY
02-05-2013 
 TavsiyeNo: 60400
Bana insan ilişkilerinde en zor hissedilen duygu nedir diye sorsalar, -bir insana güvenmek- olduğunu söylerim. Bunu da, karşımızdaki insanlar güvenilmez oldukları için değil, güven duygusunu karşı tarafa hissettirebilmenin, güvenilir insan olmaktan daha önemli olduğunu düşündüğüm için belki de..Ve tam da şu anda bir insan düşünün ki, onu gördüğünüzde içinizde hissettiğiniz en güçlü duygu 'güven' olsun.. Bunu nasıl yapabildiğini bilmesem de, eğitimle, makalelerle, mesleki çalışmalarla değil, tamamen insan olmakla sağlıyor. bireysel olarak, 'şenol' olarak yapıyor.. Nasıl bukadar eminsin derseniz, işte bahsettiğim o güven duygusu böyle düşünmemi sağlıyor.. benim tavsiyem; problemleriniz olduğunda destek almak için değil, aksine iyi hissettiğiniz bir anda gidin ve tanışın sevgili şenol baygül'le. Zaten sonrası kendiliğinden düzelecek ve size sadece izlemek düşecek.
 
Gülsen (Danışan)
 IP: 176.42.233.ZW
01-05-2013 
 TavsiyeNo: 60372
Şenol beyi herkese tavsiye ediyorum. Bir tanıdığım aracılığıyla kendisine ulaştım ve kendisiyle tanıştım. Tanıdıklarımda kendileri için destek almışlardı ve çok faydalandıklarını ifade ettiler. Onlardaki iyi gelişmeleri görünce banada faydalı olacağını düşündüm. Benim için doğru kişi olduğuna karar verdim. Randevu alıp görüşmeye gittim. O gün aldığım karardan dolayı bugün çok memnunum. Kendisine iyiki gitmişim. Evliliğimle ve çocuklarımla ilgili çok faydalı bilgiler edindim. Eşime, çocuklara nasıl davranmam gerektiğini daha iyi anladım. Kısa zamanda Sorunlarımızı aştık. Kendisi güler yüzlü, samimi, güvenilir, içten tavırları olan biridir. Şenol beye görüşmelerden sonra sorularım olduğunda telefon açtığımda da hep cevap verdi. Teşekkür ediyorum.
 
İlker (Danışan)
 IP: 212.253.182.YJY
10-03-2011 
 TavsiyeNo: 40193
Merhaba, Öncelikle bu tür hizmetlerin faydalı olacağına inanmayan bir insan olarak Antalya'da bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisi ile bağlantıya geçtim. 1 aylık bir süreç sonrası hem bu psikolojik tedavi türüne hem de kendisine saygım oluştu. Hayata hep sorun odaklı bakarken artık çözüm odaklı ve kişileri oldugu gibi kabul eden bir kişi oluverdim. Sizin huzurunuzda da kendisine (Şenol BAYGÜL) teşekkür eder. Çalışmalarında başarılı olacağına dair inancımla ömür boyu enerjisinin devam etmesini temenni ederim.
 
dilek iSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.69.YFC
23-08-2010 
 TavsiyeNo: 35344
Merhaba; Eşimle tartışmalarımızda ikimizde kendimizi kontrol edemiyor buna bağlı olarak çok kırıcı olabiliyorduk hatta bu ilişkinin artık sonlanmasını düşündüğümüz bir zamanda bir arkadaşımızın önerisiyle Şenol Beye ulaştık.Başlangıçta eşim için öfkemi yenmemi ve ilişkimizi kurtarmak için gitmem gerektiğini düşünürken daha ilk seansta aslında bunu kendim ve hayat kalitemi yükseltmek için yapmam gerektiğini farkettim. böylece son bulmaya yüz tutmuş ilişkimizi kurtarmamıza yardımcı olduğu için ben ve eşim Şenol Beye teşekkür ederiz ve bizim durumumuzdaki herkese tavsiye ederiz. 

 

Site Editörleri Tarafından Kapatıldı AKSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.247.43.CD
05-08-2010 
 TavsiyeNo: 34926
oğlumun iyi giden okul hayatı sbs kaygısı yüzünden gerilemeye başladı. arkadaşlarımızın önerisiyle bir danışmanla görüşmek için kendisinden yardım aldık. Anne-baba-öğretmen-öğrenci herkes üzerine düşeni iyi yapsabile sınav kaygısı doğru bildiklerimizi bile bize unutturacak seviyede oğlum sınavlarda titriyordu bildiklerinide unutuyordu. Şenol bey devreye girerek gerek bize gerek oğlumuza kaygının nasıl üstesinden gelinebileceğini, performansını nasıl ortaya koyabileceğini konusunda yol gösterdi. Bundan sonraki dönemlere de öncülük yapacak bu çalışmalar sonucunu verdi. oğlumuzun başarı performansı hedefine ulaştı. Ailece çok teşekkür ediyoruz.

 

AYŞE AYSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.247.41.YBJ
04-08-2010 
 TavsiyeNo: 34904
Çocuğum 12 yaşında. yıllardır geceleri alt ıslatma problemini bir türlü aşamıyorduk. 6 yaşlarındayken ürologa gittik bir sağlık sorunu yok dedi. Çevremizdekiler hep büyüyünce geçer dedi. Baktık olacak gibi değil internetten şenol beyi bulduk, şenol bey çocuğumla çok iyi anlaştılar. Çocuğuma neler yapması gerektiğini anlatdı. Bize anne baba olarak yanlışlarımızı anlattı. ödevler verdi bizde evde uyguladık. ilk haftadan itibaren inanılmaz bir hızla sorun çözüldü 2.görüşmenin sonunda yıllardır kurtulamadığımız bu problemi şenol bey sayesinde atlattık. Düşündüğümüz kadar uzun sürmedi. Çocuğumun kendine güveni geldi. şenol bey çok cana yakın birisi çocuğumuzun gelişimine katkıda bulunan bu tedavi için şenol beyi tereddütsüz tavsiye ederim. Çok sağolsun.

 

şafak (Danışan)
 IP: 78.166.9.LD
12-10-2009 
 TavsiyeNo: 27115
Geçen sene yaşadığım bunalım esnasında çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştığım Şenol bey e çok şey borçluyum.Artık son nokta olarak düşündüğüm,çıkmaza girdiğim ve neticesinde de ağır bir depresyona girdiğim bu kabustan çıkmama yardım ettiği için çok teşekkür ediyorum.Bana yaşananların değil yaşananlara bakış açısının önemli olduğunu ve kendi kendime ne kadar özel olduğumu öğrettiği için kendisine minnettarım. Donanımından,bilgisinden ve en önemlisi empati kurabilme yeteneğinden dolayı Şenol beyi herkese tavsiye ederim.
Ayşe E. (Danışan)
 IP: 85.99.98.ZBJ
27-08-2009 
 TavsiyeNo: 25947
Biz ebeveynler biraz telaşlı oluyoruz. Çocuğumun tüm hareketlerini, tepkilerini, gelişimini öyle önemle takip ediyorum ki sanki dünyadaki tek ergenlik dönemine giren benim kızım ve yaşadıkları başka çocukların başına gelmiyor. Belkide aileler kendi sorunlarını çocukları üzerine yığıp onların anormal bir dönem geçirdiğini düşünerek kendini kandırıyor. Çok paniklediğim işin içinden çıkamadığımı anladığım anda uzman bir pedagogla iletişime geçmeye karar verdim. Önemli bir seçimdi benim için çünkü elimden hiç bir şeyin gelemeyeceğini düşündüğüm bu dönemde bunu başkasının yapmasını isteyeceğim için zorlandım. Tavsiyeler üzerine Şenol Baygül ile görüştüm ve daha ilk anda kızımın Şenol beyle konuşabileceğini anladım. Bitmedi....Benim yaşamımın sorumluluklarımın omuzlarımı çökerttiği zamanlarda bana da yardımcı oldu. Artık anne-kız olmaktan çok, birbirini anlayabilen,dinleyebilen, konuşabilen anne-kız ilişkisine dönüşmemize yardımcı olduğu için Şenol beye kalpten teşekkürler...hep görüşmek dileğiyle.

 

 AYÇA (Danışan)
 IP: 62.248.8.YWF
25-06-2009 
 TavsiyeNo: 24377
Şenol bey ile tanışmamız arkadaşımın tavsiyesi ile oldu aynı yaşıtta çocuklarımız var. Ailecek görüştüğümüz bu arkadaşımın çocuğunda ki değişiklikleri görmüş olmak benide heyecanlandırdı. Daha doğrusu arkadaşım ve eşindeki değişiklikler yani onların çocuğuna karşı yaklaşım tarzındaki değişiklikler gerçekten değişmişti . Eşimin kocası, çocuklar karşısında ne kadar etkisi olduğunu çocukların bu davranışları kopyaladığını ve evin içerisinde aynısını sergilediklerini görmüş, davranışlarına dikkat etmeye başlamıştı. Daha da güzeli hafta sonları eşi ile çocukları ile daha çok zaman geçirmeye başlamıştı . benimde eşimle olan sorunlarım vardı . aynı evin içinde evli olmamıza 1 yıllık ilişkimiz olmasına rağmen evin içinde 30 yıllık evli gibi usanmış bir şekilde yaklaşımlar, tahammülsüz davranışlarımız vardı, hep kedi köpek gibi kavga halinde olmamıza rağmen bir türlü birbirimizden de vazgeçemiyorduk ben de Şenol Beyden randevu aldım. Şenol bey ile ilk görüşmeye kadar kendimi çok tedirginhissediyordum ne anlatacağım, nasıl anlatacağım ama tanışmadaki yaklaşımıyla kendimi okadar rahat hissettimki gerisi çorap söküğü gibi geldi meğer nekadarda doluymuşum. İlk danışmalara ben tek geldim ve ilişkimizin dıştan bakma kendi hatalarımı gözden kaçırdıklarımı gördüm. Sonraki danışmalara eşimde katıldı. Eşimde benim beklentilerimi farketti . şuan birbirimizi daha iyi anlayıp, beraberliğimizden keyif almaya başladık. Şenol beyi arkadaşlarıma akrabalarıma zaten öneriyorum bu site aracılığıylada sizlere tavsiye ediyor, kendisinede teşekkür ediyorum.

 

MELTEM (Danışan)
 IP: 88.225.221.YC
08-04-2009 
 TavsiyeNo: 21989
Şenol Beyle bu site sayesinde tanıştım. Üniversiteyi yeni bitirmiş, 20 li yaşların sonuna doğru ilerliyor ama hala kendi içimde netleşememiştim, kendi içimde ve çevremle çok anlaşmazlığa düşüyordum. Kendimin dahi inkar ettiği, duymak istemediğim gerçeklerle yüzleşmek kolay olmadı. Önyargılarla, sorularla, tedirginliklerle gittiğim danışma zamanla yaşama bağlanma, kabuk değiştirme alanım oldu. İnsanın kendini isinde uzman bir kişiye teslim etmesi sağlık sektöründe alışılır bir durumdur ve her türlü müdahaleyi yapmasına imkan tanırsınız. Ya kişiliğinizi ruhunuzu? Bunu teslim etmek kolay olamaz diye düşünüyordum. Evet Şenol Beyle danışmalarımızı öyle rahat,samimi ve bilinçli gerçekleştirdik ki kendimi tanıdım ve buldum.İyi ki bu süreci yaşamışım diyorum ve ihtiyaç duyan herkes umarım bu duyguyu yaşar.Ne desem az olacak iyi ki varsınız... 

 

Gamze D. (Danışan)
 IP: 88.250.69.ZBB
24-03-2009 
 TavsiyeNo: 21442
Ben öğretmen bir anneyim, oğlum anaokuluna devam ediyor, Oğlum aile içinde devamlı uyum problemleri, kırıp dökme halinde , sinirliydi, iletişim kurmakta zorlanıyordum. Eğitim sektöründe çalışmama rağmen bu durumu anlamlandırmakta ve oğlumu anlamakta zorlandığım dönemde, pedagog ararken Şenol Bey'i internet aracılığıyla tanıma, kendisiyle de tanışma şansı buldum, ilk andan itibaren pozitif duruşu, çocuğumu ve beni rahatlatan sıcak samimi yaklaşım tarzı ve bilgisiyle güven oluşturdu. Eşim, ben ve oğlumla yaptığı danışma seanslarında aile içi iletişimi, çocuğumuzu, bizim yaklaşımlarımızı tanıması sonrasında çocuğumuzun davranışlarının arkasında yatan nedenleri, çocuğumuzun ısrarla ifade etmeye çalıştığı ama bizim anne baba olarak göremediğimiz beklentilerini ve gözden kaçırdığımız iletişimde ki hatalarımızı Şenol Bey çok güzel kavramamızı ve fark etmemizi sağladı. Aile olarak içinde bulunduğumuz sıkıntıları fark edip bunları düzeltme imkanı bulduk, Şenol Bey’e çok teşekkür ediyorum. Oğlumuz bizle, biz oğlumuzla daha uyumlu daha mutluyuz. Çocuğunuzla ilgili aklınıza takılan sorular varsa hiç tereddüt etmeden Şenol Bey’e güvenebilirsiniz..

 

 N.Y. (Danışan)
 IP: 88.229.76.YZW
24-11-2008 
 TavsiyeNo: 17410
Ben Şenol bey ile bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım. Bugüne kadar bir piskoloğa ihtiyacım olucağını hiç düşünmemiştim . Ama Şenol bey ile görüştükçe buna ne kadar çok ihtiyacım olduğunu anladım. Eminim daha önce tanışmış olsaydık hayatım bugüne kadar daha düzene girmiş olurdu. Çocuklarımla ilgili büyük sıkıntılar yaşıyordum. Şenol bey bana olayların başka açılardan bakmamı öğretiyor. Her görüşmeyi heyecanla bekliyorum. Mersem herkesin bir piskoloğa özellikle de Şenol bey gibi bir uzmana ihtiyacı varmış. Kendisini tebrik ediyorum ve umarım daha ondan çok şey öğrenirim. 

 

Ümid Gurbanov (Danışan)
 IP: 85.103.79.ZYZ
21-11-2008 
 TavsiyeNo: 17339
Şenol Hocam'a... Yaklaşık olarak 2 yıl önceydi...Yanlış bilgilendirilmiş olduğumun farkında olmadan üniversiteye girmek için çalışmalara başlamıştım.Ancak benim bile üzerinde durmadığım nüansların varlığını farkedip araştıran biri oldu.Zaten görüşmelerde bana çalışma düzeni ve disiplini hakkında tavsiyeleri ile yol gösteren bu büyüğüm - danışmanım- bir gün benim için ayrı bir prosedür olan basamakları anlattı.Yabancı uyruklu olduğum için üniversite sınav girişi farklıymış ve böylece beni beki de geleceğimde bir belirsizliğe sürükleyecek olan bilinçsizlikten kurtuldum.Çalışmalarım sırasında bazen düştüğüm ikilemlerde bana kendi yolumu çizmemi sanki benmişim gibi anlatan bir ses oldu Şenol Hocam.Kimi zaman birlikte arkadaş olarak güncel konuları tartışabildik kimi zaman ise büyüğüm olarak hayat hakkındaki tecrübesinden,birikiminden ve eğitiminden pay çıkarttık birlikte.İletişimimiz her zaman saygı ve sevgi içerisinde gelişti ve şu an bulunduğum okulda olmama yardımcı olan belki de en çok yararı dokunan isimdir Şenol Hoca.Çünkü Tıp ve Hukuk ikileminde kaldığım zamanlarda bile bana "benim gerçeğimi" göstererek Hukuk'a yönelmemi sağladı Şenol Hocam ve bugün Ankara üniversitesi Hukuk Fakültesi gibi bir okulda okuyorum.Ve gerçekten okulumdan ve hayatımdan çok menunum.Teşekkür ederim Şenol Hocam.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu ziyaretçimiz yabancı uyruklu olduğundan tavsiyesi TC Kimlik numarası aranmadan, uzman Şenol BAYGÜL'ün ziyaretçimize hizmet verdiğini onaylaması suretiyle ile kabul edilmiştir.

 

Hayri (Danışan)
 IP: 155.223.120.YLL
21-11-2008 
 TavsiyeNo: 17332
Şenol hocam ile tanışmam lise 2 de olmuştu ve kendisi orada psikolojik danışmanlık ve rehberlik uzmanı görevindeydi...yoğun öss maratonunda-deneme sınavları,ders çalışma programları vb.-ve sosyal yaşamımda bana çok faydaları oldu.sıkça girdiğimiz deneme sınavlarındaki kötü geçen bazı sınavlarım sonrasında beni tekrardan o yoğun maratona güdüleyen en önemli insanlardan birisidir.ayrıca öğrencileriyle bir danışman gibi değil de en yakın arkadaşlarıymış gibi konuşan,onları destekleyen bir kişidir.güleryüzlü tavırları,daima hayata pozitif bakışı vb. onun kişilik özelliklerindendir.Hayatımda karşılaştığım olaylara farklı bakış açılarıyla bakmamı sağlayayan değerli insanlardan biridir.Şu an okumkta olduğum Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü kazanmamda çok büyük faydaları dokundu.Halen kendisiyle görüşüyorum ve kendisinden çeşitli konularda yardım alıyorum.bana kazandırdığı özellikler ve yardımları için kendisine çok teşekkür ediyorum.
 
Funda (Danışan)
 IP: 92.45.225.B
20-11-2008 
 TavsiyeNo: 17299
Şenol beyle rast gele seçilmiş bir psikolojik danışman olarak tanıştım.Bugün iyiki bana rastgelmiş danışmanım diyorum.Sıkıcı sohbetleri nedenleri ve nasılları sevmiyorum. Ben sadece elimdekilerin kıymetini hatırlatacak ama benide Polyanna yapmayacak hayatımdaki keşkeleri unutup iyikileri hatırlatacak uzman bir yardım eli arıyordum.Buldum nihayet.Bundan sonra keşkelerle değil iyikilerle hayata devam edeceğim.İyiki oğlumu kendim büyütüyorum,iyiki hayatımın aşkı ile evliyim,iyiki doğmuşum,iyiki sizinle tanışmışım Şenol bey teşekkürler.
 
Emine A. (Danışan)
 IP: 78.162.15.ZZZ
18-11-2008 
 TavsiyeNo: 17219
Yaşamınızdaki teraziyi hayata geçirmek,dengeleri bulmak isteyipte...cevaplayamadığınız sorular ortaya çıktığı zaman,kafanızdaki nesnel çözümlerinizin doğru adresi Şenol BAYGÜL diye düşünüyorum.Ben bu noktada şanslıyım hayatımdaki olumsuzlukları tartmakta zorlanırken,objektif olamazken,açıları değiştirerek,yaşanılan her olumsuzluğun hayatımda deneyim, tecrübe olduğunu görmemi sağladı.Değerli olduğumu hissettirdi......Ben değerliyim...bence sizde değerlisiniz ,sadece adresi bulmakta zorlanıyorsunuz....teşekkür ederim..Şenol BAYGÜL 

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
 

 NİLAY K. (Danışan)
 IP: 193.254.228.ZY
17-11-2008 
 TavsiyeNo: 17170
Eşimle tam bir kopma aşamasındayken ne yapabilirim diye düşünürken internetten şenol beye rastladım ve hemen mail attım.Yakındım anlattım.Hemen cevap geldi hep olumlu seyler çok hosuma gitti daha görüsmeden biraz kendime gelmistim ve o anda ona güven gelmisti.hemen randevu alıp soluğu yanında aldım :) benim daha 2. görüşmem fakat onun desteğiyle kendimi daha iyi hissediyorum.beni daha önceden tanıyormuscasına yardım etti problemleri sendendir ondardır die değil yada çözümlerini ben bi uzman olarak söylüyorum bunu yapmalısın die anlatmadı.olaylarda kendimin yanlışlarını görmemi sağladı ve bana söyletti ne yapmam gerektiğini. daha çok görüstüğümüzde bana çok katkısı olacağını ve çok yardım edeceğini biliyorum.ordan ayrıldıktan sonra zaten pozitif bir insan olarak ayrılıyosun.orda kendini kötü hissetmen mümkün değil.çünkü konuşkan güler yüzlü bir insan. başarılı bir insan zaten bundan sonraki hayatında da basarılı olmasını diliyorum.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
 

 ferhat a. (Danışan)
 IP: 88.252.96.LD
27-10-2008 
 TavsiyeNo: 16505
insanların bazen zora düştüğü,sıkıntı çektiği zamanlar olur bu zamanlarda insanın kendisi bazen kendisine yetmeyebilir ve dışarıdan bir desteğe bir omuza,bir rehbere veya bir yönlendiriciye ihtiyaç duyar.bu kişinin önemi çok büyüktür ve doğru seçilmelidir.ben çok sıkıntılı olduğum bir süreçte sayın şenol baygülden yardım istedim.kendisi bana bi müşteriymiş gibi veya sadece problemi olan bir insana yardım edermiş gibi değil tam aksine ailesinden birine yardım edermişcesine elinden geleni en büyük sabırla benim için yapmıştır.ve ben şu anda güzel bir pozisyona sahipsem ve o sıkıntılı günleri atlatmışsam bu durum sayın şenol baygül'ün dürüstlüğü, samimiyeti ve profesyonelliği sayesinde olmuştur.Hayatta ender bulunan insanlardan birisidir şenol bey. inanın kendisiyle tanışmak,suratındaki canayakınlığı görmek bile insanı mutlu ediyor.kendisini şiddetle tavsiye eder kendisiyle tanışarak hayatınıza sizi gerçekten anlayacak birisini tanımanızı tavsiye ediyorum.......

  

Mert Kaptan (Danışan)
 IP: 81.213.241.Z
17-06-2008 
 TavsiyeNo: 12946
Senol hocam gercekten cok iyi bır danısmandır.Gecen sene oks ye gırecegım donemde sınav hakkında kı motivasyonumu arttırdı. Aile;dıs etkenler hakkında gereklı bilgileri bizzat kendisi en iyi sekılde bana anlatmıstır.Guleryuzlu ,canayakın bir hocadır.Her konuda kendını yeterınce gelıstırdıgıne ınanıyorum...Kendısını cok yardımsever buluyorum.İyi niyetle elinden gelen her yardımı yapar.Psikolojik danısmanlık alanında kendısını 1 numara olarak goruyorum...

 

 Eren i. (Danışan)
 IP: 78.162.17.YW
14-06-2008 
 TavsiyeNo: 12853
Merhaba Ben Eren Şenol Baygül hocamı herkese tavsiye ediyorum kendi alanında gerçek bir uzmandır. Kendisi güleryüzlü,sevecen,espirili ve çok sıcak kanlı birisi.Ben ÖSS'ye hazırlandığım zaman sınavı kazanamayacak gibi büyük sıkıntılarım vardı ama sayesinde herşeyi pozitife çevirmeyi başardım ve yarın ki sınavıda en güzel şekilde noktalayacağıma inanıyorum.. Eğer gerçekten bir probleminiz veya sorununuz varsa doğru yerdesiniz .. 

 

aliselçuk (Danışan)
 IP: 88.247.40.YC
13-06-2008 
 TavsiyeNo: 12823

merhaba işyeri çok şık çalışanlar güleryüzlü kendisi cana yakın ve ilgili en önemliside sorunlarımı çözümleye bilmesiydi çok memnun kaldım herkeze tavsiye ederim hayata daha pozitif bakıyorum artık çoookk teşekkürler şenol hocayı bir arkadaşım tavsiye etti tabi önce tereddüt ettim acaba doğru olur mu bir başkasıyla problemleri paylaşmak ama şenol beyle tanışınca öyle olmadığını anladım şimdi daha mutluyum inanın insanın böyle kişilere ihtiyacı var meslegini çok güzel yapıyor işini ciddiye alıyor zeki, güleryüzlü daha ne olsun demi mutlu günler herkeze hoşçakalın.

ugur (Danışan)
 IP: 78.187.48.ZZF
10-09-2009 
 TavsiyeNo: 26330

çok takıntılıydım ve birsürü şeyi kuruyordum kafamda.şenol beyin yardımlarıyla bir çok sorunumu çözdüm.yolculuğa bile çıkamıyordum.hayatımı çok etkileyen bir durumdu ve ilaç kullanmak istemedim.bi şekilde çözmeliydim bu durumu.güngeçtikçe arttı sıkıntılar evden çıkamaz hale geldim.hayattan zevk alamıyordum.yapmak istediğim çogu şey artık sıradan şeyler haline gelmişti.şenol beyle yaptığım görüşmelerin ardından hayatımda bazı şeylerin yoluna girdiğini rayların yerine oturduğunu hissettim.kendime olan güvenimi yeniden kazanmaya başladım.bu benim için çok büyük bir aşama teşekkür ederim.

celal ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.161.238.WJ
03-10-2009 
 TavsiyeNo: 26863

Yaklaşık 3 yıl önce psikolojik yardım almam gerektiğini düşünüp bir psikoloğa gitmiştim. Anlatamadığım, anlaşılamadığım ve önemsenmediğim hissi öyle hakim oldu ki 2 görüşmeden sonra devam edemedim.ama kendimde farkındaydım ki önemli eksiklikler giderek artıyor ve beni hareket edemez,kolumu kaldıramaz mücadele edilemez bir hale getiriyordu.Önyargılı olduğum içinde tekrar psikologa gitmekten kaçınıyordum.Oldukça karmaşık bir dönemde Şenol Baygül ile bir telefon görüşmesi yaptım ve halimi önyargılarımı anlattım.yüzyüze geldiğimiz zaman ise içten gülümsemesi ve rahatlatıcı tavrı ile korkularım uzaklaşmaya başladı. Her seansta daha da güçlendiğimi ve toparlandığımı ben ve çevremdeki herkes farketti.hatta eşim de bir süre görüşmelere katılarak bana yardımcı oldu.Alanında gerçekten başarılı,bilgili ve rahatlatıcı bir uzman şenol bey.Kendisine teşekkür eder ve başarılarının yaşam boyu devam etmesini dilerim.

sıbel d. (Danışan)
 IP: 85.104.112.YWL
08-09-2008 
 TavsiyeNo: 15099

bır arkadasımın tavsıyesı uzerıne senol beye gıttım ben cok tesekkur edıyorum su anda ayaklarımın uzerınde kendımden emın durabılıyorsam hayata baglandıysam senol bey sayesındedır ben tedavıden ıyı sonuclar aldım ınsanlara yaklasımı guleyuzlu olması problemlerı dıkkatle dınlemesı cozum onermesı ınsanı rahatlatıyor ve problemlerınızı cekınmeden sansursuz anlatabılıyorsunuz her konuda yardımcı olmaya calısıyor kendı bransı dısında konulardada baska uzmanlara yonlendırıyor sankı butun sorunlarınız orada cozume ulasıyor o rahatlıkla hareket edıyorsunuz ben cok doktora gıttım psıkolojık yardım aldım ama senol beye geldıkten sonra sorunlarım bırer bırer cozuldu ben kendısıne coook tesekkur edıyorum meslek yasamında cook uzun yıllar gormek dılegıyle hoscakalın.

Veli B. (Danışan)
 IP: 193.140.225.YY
12-06-2008 
 TavsiyeNo: 12795

Sayın şenol baygül hocayı bu başarılı çalışmalarından ve öğrencilere vermiş olduğu güvenilir desteğinden dolayı kutluyor ve çok teşekkür ediyorum şenol baygül hocanın tavsiyeleri ve doğru yönlendirmesi sayesinde hem çocuğumu daha iyi ve başırılı bir konuma getirdim hem kendim üniversiteye başladım ve şu andada herşey çok iyi gidiyor kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkes tavsiye ediyorum çünkü onun tavsiye ettiği ve karşısındaki bir kişinin daha iyi ve başarılı olması için en doğruyu ve en mükemmeli yakalayabilmesi ve o doğrultuda olumlu adımlar attırması hem inasanın kendine daha fazla güvenini hemde başarılı olmasını sağlıyor bu güne kadar yapmış olduğum hiç bir görüşmemde yanılmadım ve doğru ve kaliteli bir eğitimci ile tanışıp destek aldığım içinde kendimi şanlı hissediyor ve herkese tavsiye ediyorum.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.

LÜTFİYE (Danışan)      
 IP: 212.156.204.F
18-06-2008 
 TavsiyeNo: 12967

Hayata karşı negatif baktığım, çok şansız ve mutsuz olduğumu, bana kimsenin yardımcı olmayacağını sorunlarımı kendim çözebileceğimi asla bir başkasına (psikolog dahi olsa) problemlerimi anlatmayacığımı ve beni anlamayacağını düşündüğüm bir anda arkadaşlarımın ısrarları ile Şenol Bey'le tanıştım ve kendisinden psikolojik yardım aldım. Şenol Bey hayata ne şekilde bakmam gerektiğini, bakmak ve görmenin farklı olduğunu, aslında ne kadar çok mutlu olabileceğim nedenler olduğunu farketmemi sağladı o an hayata yeniden başladım. Şu an düzenli olarak Şenol Bey'le görüşmeye,onun verdiği huzur ve sıcaklığı almaya devam ediyorum.İyi ki Şenol Bey'le tanışmışım.

Selçuk Kızılkaya (Danışan)
 IP: 85.106.167.DJ
28-06-2008 
 TavsiyeNo: 13215

Şenol Bey herşeyden önce mükemmel kişiliğe sahip bir insan.Kendisiyle öss yolculuğunda tanıştım ve gerçekten yaşam tarzıylada çok örnek aldığım bir insan.Lise yıllarım çalışmadan geçti buda kötü bir okul puanına sahip olmama sebep oldu.Dershaneye başladığımda şenol hocamla tanıştım ve gerçekten hayatım değişti.İlk denemelerde 0 puan çekerken onun bana gösterdiği yolu takip ederek össde ham 247 puana çıktım.Gerçekten onunla tanıştığım için çok mutluyum.Bir hocadan çok bir abi gibi davrandı bize.Herşey sayenizde...