Seni Görebiliyorum... Bu Mesaj Senin İçin...

Şuanda seni görebiliyorum..  Hüzün  dolu gözlerin  beni olduğum yerden alıp, sana doğru getiriyor..  Ardındaki kaygıyla beraber.. Görebiliyorum sorgulayan bakışlarını..  Her cümlenin sonundaki ‘acaba’ ları da duyabiliyorum…

Ne kadar çok soru var değil mi kafanın içinde? Hayata ve sana dair.. Ona dair.. Belki de aşka dair..

Belki de cevaplayamadığın her soru, birer sorun haline gelip, senin sen olmanı engelliyor, haince. 

Oysa ki gerçek sen olabilsen, o kafandaki soruların cevaplarını bulacaksın.. Ve o cevaplar sorunları da alıp götürecek..

Seni  izlemeye devam ediyorum ve sen bunları okurken ben daha da ileri gidiyorum.. yüreğini görmeye başlıyorum..

Ne kadar da karmaşık.. bir o kadar güzel.. Yaptığın yanlışlarla, yaşadığın pişmanlıklarla, “keşke” lerle dolu olduğunu sandığın kalbin, bir ışık gibi parlıyor, derinlerde bir yerde.. baktığım yerden, tüm güzelliklerini görebiliyorum, sana rağmen..

Sende görmek ister misin? Kendi kalbini, kendi hayatını, isteklerini ve istemediklerini görmek,  korkularınla yüzleşmek,  hayallerinin çok uzakta olmadığını görmek ister misin? Kendi çabanla!

Ben isterim.. Sen bunları yaparken sana tanıklık etmek isterim..Yaşadığın  küçük hüzünlerin büyük mutluluklarını, engellemesine izin vermemesini görmek isterim.. Gerçek sen olarak yaşamaya başladığında, ne kadar hafiflediğini görmek isterim..

Sana karşı büyük vaadlerim yok. Mucizeler yaratıp, hayatını yeni baştan inşa da  edemem.. Ama eminim bunu sen başarabilirsin..

O güç sende var ve izin ver bunu ortaya çıkarmak da benim sana verdiğim tek vaad olsun.. 

#Antalya,  #psikolog,  #terapist,  #psikoloji,  #psikiyatrist,  #psikolojik  #danışmanlık#en-iyi-psikolog, #ünlü-psikolog,  #psikolojisi,  #aile-danışmanı,  #ilişki,  #çift,  #aile,  #evlilik,  #cinsel,  #terapi,  #terapisi,   #bunalım,  #hipnoz,  #NLP#EFT,  #Kişisel-gelişim,  #psikolog-Antalya, #Depresyon, #Panikatak, #kaygı, #