Seçtiğiniz Cevaba Göre Kişiliğinizi Ortaya Çıkaran En Aptal Kim Testi

Seçtiğiniz Cevaba Göre Kişiliğinizi Ortaya Çıkaran

En Aptal Kim? Testi

 

sizce en aptal hangisi  kişilik testi seçiminiz kişiliğiniz

Bu kişilik testini uygulaması oldukça basit. Tek yapmanız gereken yukarıdaki resmi inceleyerek kendi düşüncenize göre, en aptal kişiyi seçmenizdir. Testte insanlar  farklı cevap vermekte ve bu farklı cevapların her birinin altında yatan düşünce farklılıkları sizin kişiliğinize dair ip uçlarını ortaya koymaktadır.

Şimdi, yukarıdaki resmi dikkatlice inceleyin ve kendi düşüncenize göre en aptal kişiyi belirleyin ve seçiminizin ne anlama geldiğini öğrenin.

Seçimleriniz ne anlama geliyor?
 
Eğer 1 Numaralı Kişiyi Seçtiyseniz,
1 numaralı şahsı en aptal kişi olarak belirlediyseniz bu zor durumlar karşısında mücadele edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü ve pes etmekten hoşlanmadığınızı gösterir. Çünkü resim içerisindeki en pasif, kaderini kabullenmiş ve çaba göstermeyen kişiyi en aptalı olarak seçtiniz. Bu kişiyi aptal olarak görmenizin altında yatan gerçek sebep, başına gelen felaket karşısında hareketsizce beklemesi ve herhangi bir sorumluluk almadan olacakları öylece gözlemesidir. Siz karakter olarak, karşılaşılan sorunlarla mücadele edecek güce sahipsiniz ve insanların başka insanların haklarını çiğnemelerine asla göz yumamazsınız.
 
Eğer 2 Numaralı Kişiyi Seçtiyseniz,
 2 numaranın en aptal kişi olduğunu düşünüyorsanız bu aslında “kendini akıllı sanan” kimselere karşı duyduğunuz tiksintinin dışa vurumudur. Kişisel hayatınızda da, akıllı olarak geçinen, sürekli konuşan ve hakim olmadığı konularda tavsiyeler vermeye bayılan ve kendi başarılı olamayınca etrafındakilerin de başarılı olmasını istemeyen kimselerden çok çekmiş olmanız kuvvetle muhtemeldir. Resimde kendi bindiği zaten kökünden kesilirken, aptalca bir hareketle yanında oturan kişiyi de düşürmeye çalışan bu şahsı seçmeniz bunun kanıtıdır.
 
Eğer 3 Numaralı Kişiyi Seçtiyseniz,
Genellikle bu testte 3 numaralı kişiyi en aptal olarak belirleyenler azınlıktadır. Eğer 3 numaralı kişiyi en aptal kişi olarak belirlediyseniz bu sizin duygusal ve manevi yönü kuvvetli, temiz kalpli biri olduğunuzu gösterir. Resimde aşağı düşmeyeceği garanti olan tek kişiyi seçmeniz, yükselme hırsından daha çok maneviyata ve sevgiye önem verdiğinizi ve gündelik başarılardan daha büyük bir şeylerin varlığına inandığınızı kanıtlar. Hırslı, ve diğer insanların ayağını kaydırmaya çalışan insanlardan hoşlanmıyor olmanız da gayet olasıdır.
 
Eğer 4 Numaralı Kişiyi Seçtiyseniz,
Değerlendirmeniz sonucunda 4 numaralı kişiyi en aptal kişi olarak belirlediyseniz bu birşeyler yapma gayesiyle saçma işler yapan ve sonunda daha büyük bir zarar yol açan kişilere karşı duyduğunuz antipatinin dışa vurumudur. Özel hayatınızda, olayları etraflıca analiz etmeden başına buyruk bir biçimde harekete geçen ve sonunda da dönüp dolaşıp yine sizi suçlayan veya sizden yardım isteyen kişilerden çekmiş olmanız gayet muhtemeldir. Bazı durumlarda insanın sakin kalması gerektiğine inanıyorsunuz. Bu sebeple kendi bindiği dalı kesen ve kendi kendini aşağı düşüren bu kişiyi en aptal kişi olarak belirlediniz.